Folkart Slovakia

Jedinečný "fujarový dom" na Slovensku:

     Kontaktná osoba: Šulík Ján

   Šulík Ján
   Dolné Trhovište 17
   920 61 okr. Hlohovec

Naším cieľom je mať vždy v ponuke ten ideálny nástroj pre Vás. Preto máme skladom vždy aspoň 30 fujár všetkých ladení v rôznych cenových hladinách:

... od profesionálnych nástrojov, cez krásne zdobené fujary vhodné ako dar, až po najlacnejšie fujary dostupné na Slovensku. Tu musíme zdôrazniť, že aj tá najlacnejšia fujara, ktorá sa dá u nás kúpiť, bola vyberaná osobne s dôrazom na kvalitu, a zaručene hrá lepšie, ako je priemer na slovenskom trhu.

späť na východziu stránku
Webmastri & copyright

Ponúkame Vám na Slovensku jedinečnú možnosť priamo porovnať a nechať si predviesť tie najlepšie fujary od vybraných slovenských majstrov:
Prosím, zajednajte si termín Vašej návštevy dopredu telefonicky, alebo cez email.

Zobraziť Šulík Ján - výroba fujár na väčšej mape
Naša aktuálna ponuka nástrojov:
Folkart Slovakia - Výroba ľudových hudobných nástrojov z dreva a najširší výber fujár od najlepších slovenských majstrov :
Zastupujeme tých najlepších majstrov fujarášov v každej cenovej hladine ! Okrem toho si môžete vybrať z nástrojov vyrobených či vylepšených priamo v našej dielni...

Okrem množstva výborných a krásnych fujár, ktoré máme vždy na sklade si môžete objednať aj ďalšie fujary uvedené v našom cenníku na objednávku.

Popri fujarách u nás môžete nájsť aj ďalšie ľudové dychové nástroje ako sú gajdy, koncovky, či píštalky.

Tešíme sa na Vaše otázky, ale aj návrhy a pripomienky, radi odpovieme: sulik@fujara.sk

S úctou,
Tomáš Kováč a Šulík Ján


 

Prečo je najlepšie fujaru kúpiť práve cez www.fujara.sk ?

Na Slovensku je mnoho ľudových výrobcov, no len niekoľko z nich vyrába kvalitné ľudové hudobné nástroje. Rozdiely sú naozaj priepastné. Zistí ich však iba ten, kto vie, čo môže od toho-ktorého hudobného nástroja očakávať, aký má mať zvuk, ktoré tóny a ako ľahko má hrať.

Prirodzene, každý jeden výrobca Vám bude tvrdiť, že jeho nástroje sú najlepšie a za najlepšiu cenu.
My Vás nebudeme presviedčať, že je nástroj našej vlastnej výroby je najlepší, no ponúkame Vám jedinečnú možnosť priamo si tie najlepšíe nástroje od jednotlivých výrobcov porovnať. Okrem toho vieme v každej cenovej hladine vybrať a ponúknuť tie najkvalitnejšie fujary, pretože máme dokonalý prehľad, poznáme skoro každého ľudového výrobcu - aké nástroje a za akú cenu vyrába. Popri nástrojoch mnohých externe spolupracujúcich výrobcov, ponúkame aj fujary, koncovky a píšťalky našej vlasnej výroby s veľmi zaujímavým pomerom cena/kvalita...

A nezabudnite, kto si priamo porovná, nemôže sa pomýliť! Práve preto určite neoľutujete, keď si svoj ľudový hudobný nástroj kúpite cez Folkart Slovakia, www.fujara.sk.