Objednávka

Nástroje z našej ponuky si môžete objednať cez
e-mail sulik@fujara.sk. Taktiež nás môžete kontaktovať telefonicky, alebo prísť navštíviť osobne:

Kontaktná osoba: Šulík Ján

   Šulík Ján
   Dolné Trhovište 17
   920 61 okr. Hlohovec

Radi Vám zodpovieme Vaše otázky a poradíme pri výbere toho správneho nástroja.

Ak už máte svoju predstavu, alebo dokonca aj vybranú fujaru, napíšte či zatelefonujte, a my Vám obratom potvrdíme cenu, spôsob platby a čas dodania nástroja.

Ak sa najskôr potrebujete zorientovať, prečítajte si:

späť na východziu stránku
Webmastri & copyright

Ponúkame Vám na Slovensku jedinečnú možnosť nechať si predviesť a priamo porovnať tie najlepšie fujary od vybraných slovenských majstrov:
Prosím, zajednajte si termín Vašej návštevy dopredu telefonicky, alebo cez email.

Naša aktuálna ponuka nástrojov:

Prezrite si nástroje od jenotlivých výrobcov, každý je svojský a niečím výnimočný †

Folkart Slovakia - www.fujara.sk, má pre Vás vždy pripravenú pestrú ponuku vybraných fujár, koncoviek a píšťal nielen vlastnej výroby ale aj od mnohých vybraných remeselníkov:

Každý nástroj vyberáme osobne, a len tie najlepšie za danú cenu.
Cena nástroja sa odvíja od jeho kvality, bohatosti zdobenia a celkového prevedenia, a čo je najpodstatnejšie, cenu určuje samotný výrobca presne podľa týchto kritérií. Takto sa často stáva, že rovnaká fujara od toho istého výrobcu je úplne iná a je ocenená rôzne. Viac o oceňovaní fujár sa dozviete tu.

Medzi Fujarášmi je známe, že tak, ako je každá fujara vyrobená z rôzneho kusu dreva, a ako aj ruka svojsky viedla dláto, tak aj každá fujara inakšie rozpráva, má svoj vlastný hlas, vlastnú dušu a tým Vás aj inak osloví...
Vyrobiť dobrú fujaru je trochu alchémia a aj skúsenému výrobcovi sa to nie vždy podarí, o nástroji najlepšej, koncertnej kvality, ani nehovoriac. No keď si fujaráš na nástroj zahrá, už po prvých tónoch vie čo má v ruke...

"Aj kebi mi oči zaviazali a podali fujeru, naskutku by som na prvé zadutie poznav, či bola robená s láskou alebo len tak."

Jožko Rybár

Zverte výber svojho nástroja ľuďom, ktorí fujaru dokonale poznajú.
Ďakujeme za prejavenú dôveru, určite ju nesklameme !

Tomáš Kováč
www.fujara.sk

† I keď sa snažíme naše stránky neustále aktualizovať, nie je možné odprezentovať on-line každého výrobcu od ktorého máme v ponuke nástroje, za čo sa všetkým odpravedlňujeme.